Dorëzohet bileta e parë finaliste, Real-Bayern formacionet e mundshme
Pëlqej
Ka ardhru koha të mësojmë finalisitin e parë të finales ë Kiev, teksa Santiago Bernabeu do të jetë pritës i përballjes së madhe mes Real Madridit dhe Bayern Munich.

Ndeshja e parë në Gjermani përfundoi me rezultat 2-1, ku fitoren spanjollëve i dhanë Marcelo dhe Marco Asensio.

Gjermanët janë të lumtur pasi tek ta mund të kthehet Alaba dhe Martinez.

REAL MADRID (4-3-3): Navas; Nacho, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modric; Asensio, Benzema, Ronaldo.

BAYERN Munich (4-1-4-1): Ulreich; Kimmich, Hummels, Sule, Alaba; Javi Martinez; Ribery, Muller, James Rodriguez, Thiago Alcantara; Leëandoëski. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori