Doria në Olimpic Marseille
Pëlqej
Futbollisti brazilian Doria, ka firmosur për skuadrën franceze të Olimpic Marseille.

Matheus Doria Macedo është vetëm 19 vjeç dhe është një ndër futbollistët që konsiderohet e ardhmja e futbollit brazilian. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori