Dortmund futet në garë për objektivin e Interit
Pëlqej
Borussia Dortmund është e gatshme t’i ofrojë klubit argjentinas, Racing Club plot 40 milionë euro për Lautaro Martinezin.

Mediat të ndryshme kanë raportuar se Interi kryeson në garë për sulmuesin argjentinas, për të cilin thuhet se ka rënë dakord me kushtet e ofruara nga Interi për të kaluar në Serie A.

Megjithatë, Dortmundi është futur tani në garë dhe ka ofruar shumë më shumë për ta sjellë në klub Martinezin pas Kupës së Botës.

Oferta e Interit thuhet se kap shifrën e 27 milionë eurove. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 23:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori