Dortmund ngushton diferencat ndaj Bayernit (VIDEO)

Borussia Dortmund ka ndushtuar diferencat në "Allianz Arena" ndaj Bayern Munich

Goli është shënuar nga Yarmolenko në minutën e 75'-të.

Ndeshja është rihapur dhe verdhezinjtë do mundohen të gjejnë golin e barazimit. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2017, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori