Dortmund "shkatërron" Wolfsburg
Bundesliga
Përfundojnë 5 ndeshjet e orës 15:30 në Bundesligën gjermane. Bie në sy fitorja e thellë e Borusia Dortmund në shifrat 5 me 1, fitorja e Monchengladbah në Berlin 1 me 2 dhe fitorja e çmendur e Werder Bremen 3 me ndaj Këlnit, ku pjesa e parë u mbyll 0-2 për miqtë. /albeu.com/B.Dortmund 5 - 1 Wolfsburg

Hertha BSC 1 - 2 Monchengladbach

Hoffenheim 1 - 1 Kaiserslautern

Nurnberg 1 - 2 Freiburg

Werder Bremen 3 - 2 Këln
Shtuar më 05/11/2011, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori