Dortmund u tall me Neymar në humbjen e PSG, braziliani i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM)

Borussia Dortmund ka vazhduar me tallje ndaj Neymar, por nuk ka kaluar shumë kohë dhe braziliani u është kundërpërgjigjur.

Paris Saint-Germain u mposht 3-2 nga Lorienti në kuadër të javës së 22-të në Ligue 1, derisa Yoane Wissa ka humbuar parisienët me festimin e famshëm të Erling Haalandit.

Pasi morën një fitore të madhe, Lorient e përshkroi si një triumf magjik, me lojtarët në foto duke festuar.

Borussia Dortmundi ka reaguar me një cicërim qesharake: “Çfarë shkon përreth…”.

Por, Neymari ka reaguar shpejtë në postimin e Dortmundit, duke i thënë: “A ju kujtohet”.

Ky ishte një reagim nga takimi i dytë kur PSG e kishte eliminuar skuadrën gjermane nga Liga e Kampionëve dhe e kishin thumbuar Haalandin me festimin e tij.
Shtuar më 01/02/2021, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori