Dortmund zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Bayernit
Borussia Dortmund ka barazuar rezultatin ndaj Bayern Munich në "Signal Iduna Park".

Ai që ka shënuar është mesfushori Mrco Reus në minutën e 49' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori