Douglas Costa gati për ndeshjen kundër Atletico Madrid
Douglas Costa do të jetë i gatshëm për sfidën e khimit ndaj Atletico Madrid.

Braziliani nuk luan prej një muaji, teksa ndeshja e fundit për të ishte ndaj Parmës kur dhe u lëndua.

Por sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", thuhet se vështirë se ai do të jetë i gasthëm për sfidën ndaj Napolit, megjithatë pritët të jetë i gatshmë për sfidën më të rëndësishme të sezonit atë në shtëpi ndaj Atletico Madrid per Ligen e Kampioneve.

Bardhezinjtë u mposhtën 2-0 në ndeshjen e parë dhe tashmë do të kërkojnë përmbysjen edhe pse do të jetë mjaft e vështirë ndaj skuadrës së Simeones. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2019, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori