Dramë në San Siro, Interi pëson dhe golin e dytë nga Torino (VIDEO)
Interi po befasohet në shtëpi nga Torino.

Miqtë kanë shënuar dhe golin e dytë me Ansaldin i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2020, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori