Drejtori i Interit qetëson tifozët zikaltër me deklaratën rreth Icardit
Pëlqej
Drejtuesi i zikaltërve Ausilio, ka folur për rinovimin e kapitenit Icardi.

“Nuk kemi asnjë problem me rinovimin e tij. Icardi është i lumtur te Inter dhe ne duam ta mbajmë fort. Shpejt do të vijë edhe kontrata e re”, tha ai.

Ausilio komentoi edhe rrëfimin e Insignes, që nuk ishte përzgjedhur nga Interi, gjatë një testi, kur ishte ende fëmijë.

“Nuk e mbaj mend çfarë kemi bërë atëherë me Insignen, por nëse vjen tani të bëjë një provë, e sigurt që do ta mbajmë”, tha duke qeshur drejtori i Interit./albeu.com/
Shtuar më 22/10/2017, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori