Drejtori sportiv i Dortmundit: Dembele do të luajë me Dortmundin sezonin tjetër
Drejtori sportiv i Borusia Dortmund ka bllokuar transferimin e talentit Dembele drrejt Barcelonës.

Barcelona ofroi për lojtarin 90 milionë euro por Borusia Dortmund nuk ka të njëjtin mendim me katalanasit. Arsyeja që Dortmund nuk heq dorë nga lojtari është dëshira për ta pasur dhe jo vlera e tij.

Këtë e ka konfirmuar dhe Michael Zorch i cili për L'Equipe tha: " Dembele do të jetë në Bortmund edhe sezonin tjetër." /albeu.com /
Shtuar më 22/06/2017, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori