Gati oferta, drejtuesit e Realit të bindur për afrimin e Mbappe

Real Madrid është shumë i sigurt se do ta përfundojë një marrëveshje me PSG për Kylian Mbappe për vitin e ardhshëm, sipas "90min".

Mbappe është shndrruar në njërin nga sulmuesit më të mirë në botë në PSG, ku ai ka shënuar 13 gola në 17 ndeshje këtë sezon.

Lojtari francez admirohet nga trajneri Zinedine Zidane dhe "Loas Blancos" raportohet se do të prezantojnë një ofertë konkrete në merkaton verore të vitit 2021. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2020, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori