E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Drejtuesit e Realit nisen në Paris për Neymarin
Marca bën të ditur se drejtuesit e Real Madridit janë nisur në Paris për të diskutuar reth transferimit të Neymar.

Po sipas Marcas, PSG ka refuzuar ofertën prej 100 milionë euro plus Keylor Navas, James Rodriguez dhe Gareth Bale që i është bërë nga Reali.

Megjithatë Los Blancos nuk dorëzohen dhe tashmë po bëjnë përpjekjene fundit për të bindur PSG-në. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2019, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori