Driblimi zigzag i Torresit çmend anglezët (VIDEO)
Pëlqej
Fernando Torres duket një tjetër njeri te Milani, pas disa vitesh aspak të mira te Chelsea. Afrimi i bujshëm i kuqezinjëve gjatë merkatos së verës mundi të shënonte në debutimin e tij (hera e parë që luan nga minuta e parë) me skuadrën e re (Empoli 2-2 Milan), por ajo që ra më shumë në sy ishte një veprim teknik i spanjollit brenda zonës kundërshtare.

"El Nino" provoi të hutonte tre mbrojtësit e Empolit me një driblim zigzag dhe ia arriti qëllimit aq sa në Angli pyesin: është vërtetë ai?!.../albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori