Drita i jep fund aventurës në Champions League
Pëlqej
Ka përfunduar edhe sfida tjetër midis Malmos dhe Dritës. Ekipi kosovar nuk ka dhënë asnjë shenjë ekzistence në fushë duke u mundur me rezultat 2-0.

Dihej që Drita nuk do të mund të kualifikohej pasi ishte mundur edhe ndeshjen e parë me rezultat 3-0, por në këtë ndeshje lojtarët nuk kanë treguar asgjë nga vetja e tyre.

Golat u shënuan në minutën e 55' nga Strandberg dhe në minutën e 60' me anë të Larson. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori