Drita u mposht në Suedi, tifozët dhurojnë spektakël (FOTO LAJM)

Pëlqej
Drita e Gjilanit nuk arriti të linte gjurmë në Ligën e Kampionëve duke u mundur nga Malmo në Suedi. Kjo ishte ndeshja e dytë dhe ekipi elitar suedez fitoi me rezultatin 2-0 përballë kampionëve të Kosovës.

Këta të fundit nuk arritën madje ti shënon asnjë gol në të dyja ndeshjet pasi edhe në të parën u mundën me rezultatin 0-3.

Megjithatë ata që kanë lenë gjurmët janë tifozët e këtij ekipi të cilët kanë shpalosur një flamur shqiptar gjigand në stadiumin e suedezëve. Një tjetër mesazh që dallohej ishte “Jemi një”.
Shtuar më 17/07/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori