Drogba ka patur malarien
Pëlqej
Anceloti
Një rrëfim shok i Carlo Ancelottit trondit futbollin anglez. “Didier Drogba ka patur sëmundjen e malaries”, thotë tekniku i Chelseat. “ E zbuluam pas disa testesh që i kemi bërë të hënën por nuk e dimë se si e ka marrë sëmundjen”. Ancelotti më pas i qetëson tifozat blu të Chelseat. “Problemi tashmë ka kaluar, por kjo e ka penguar lojtarin të stërvitet në maksimum, dhe për pasojë, të luajë në nivelet e tij më të mira. Tani Didier është shumë mirë”, përfundon Ancelotti.(albeu.com)
Shtuar më 09/11/2010, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori