Drogba: Kete gol e shenova me fat (VIDEO)
Albeu.com
Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, thotë se goli i tij i fitores në ndeshjen e djeshme kundër Hull City ishte harkim, por përfundoi në rrjet. “Ishte harkim”, ka thënë Drogba duke ngritur supet. Por festa e tij dëshmoi se ai e ka ditur se sa i rëndësishëm ishte goli.“Gjithmonë është e rëndësishme të fitosh ndeshjen e parë. Ne e bëmë këtë. Lehtësimi tash është i dukshëm dhe po ashtu ka besim në njëri-tjetrin dhe sot treguam se secili mund të luftojë në mënyrën e duhur deri në fund të ndeshjes”, ka thënë sulmuesi.

Ja goli per te cilin Drogba pranon se e ka shenuar me fat:

Shtuar më 16/08/2009, ora 21:57
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori