Drridhet Juventus, Barcelona gati për tu nisur drejt Torinos
Barcelona do të duhet të kërkojë për një zëvendësuar Neymarin.

Me një mega buxhet në duar katalanasit po trembin çdo ekip që disponon një yllë. Më të përmendurit janë Dybala, Griezman, Mbappe, Dembele dhe së fundmi Belotti. Juventusi dhe Torino duken të vendosur për të mbajtur yjet e tyre Paulo Dybala dhe Andrea Belotti, përcjell Albeu.com.

Blaugranët kanë 199 milionë paund në bankë, dhe po përgatisin disa thyerje klauzolash të tjera, ku kryesori është Paulo Dybala. /albeu.com/.
Shtuar më 03/08/2017, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori