E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Duartrokitje për Ronaldon dhe selfie me një tifoz, çfarë nuk u pa mbrëmë (VIDEO)
ronaldo0000
Cristiano Ronaldo u rikthyer mbrëmjen e kaluar në stadiumin ku nisi karrierën si futbollist profesionit “Old Trafford”. Gjatë zhvillimit të takimit, loja u ndërpre për pak çaste pasi në fushë u futën dy tifozë për të takuar portugezin.

Kyi fundit bëri një selfie me njërin prej tyre duke marrë duartrokitjet e shumta të fansave të Manchesterit. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori