Duele spektakolare edhe në Europa League (FOTO LAJM)

Në Nion të Zvicrës para pak çastesh është hedhur edhe shorti i Euroropa League. Raundi i 1/32-ve ka rezervuar përballje shumë interesante.

Sfida më e ndezur do të jetë ajo mes Dortmundit dhe Portos. Verdhezinjtë i pret "ferri" ndaj ekipit Portugez, i cili vjen nga Championsi.

Anderlehti i Hasit ka "peshkuar" Olimapikosin, ndërkohë që Lazio do të ketë një duel të fortë me Gallatasarain.

Fireotnina ndërkohë ka peshkuar ekipin e Tottenhamit. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2015, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori