Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM)

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të saj, apo postime në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram janë të shumta foto hot, ku wanda shfaqet ndonjëherë e mbuluar me një veshje të hollë, e shpesh herë pa asgjë në trup.

Së fundmi, ajo është shfaqur në pishinë duke u relaksuar, teksa menjëherë vëmendjen e të gjithëve e kanë tërhequr të pasmet e saj bombastike.

Ndoshta ky ka qenë edhe qëllimi i Vanës, e cila shpesh përpiqet të tërheqë vëmendjen e njerëzve duke ekspozuar trupin e saj.
Shtuar më 27/07/2020, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori