Dush të ftohtë edhe për Kaka (VIDEO)
Vazhdon dushi i ftohtë për yjet e futbollit. Pas brazilianëve të tjerë David Luiz dhe Dani Alves edhe Ricardo Kaka u bë pjesë e fushatës në ndihmë të njerëzve të sëmurë me sklerozë.

"Topi i Artë 2007", tashmë te Sao Paulo, pranoi sfidën dhe i ndihmuar edhe nga Alexandre Pato dhe një tjetër shok skuadre bëri një dush të ftohtë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori