Dy gjigandët anglezë kërkojnë shërbimet e Gareth Bale
Manchester United dhe Chelsea kanë shprehur interesim për lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale.

Siç raporton gazeta britanike "Sunday Express" të dyja klubet do të tentojnë që të transferojnë uellsianin në ishull.

29-vjeçari është transferuar te Reali në vitin 2013 dhe ka fituar 4 herë UEFA Champions Leaguen.
Shtuar më 15/10/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori