Dy gjigandët europianë "piketojnë" Zaniolon
Sipas raportimeve nga Il Messaggero, PSG dhe Manchester United kanë shënjestruar Nicolò Zaniolon e Romës.

Zaniolo ka bërë përshtypje si për klubin ashtu edhe për kombëtaren këtë vit, i cili logjikisht do t’i sjellë vëmendjen e klubeve të mëdha tek ai.

Sidoqoftë, lojtari i Romës kohët e fundit shprehu dashurinë e tij për Giallorossi duke thënë se "Unë jam shumë i lumtur te Roma" dhe "Unë do ta puth simbolin e Romës pas çdo goli që shënoj".
Shtuar më 24/11/2019, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori