Dy gjigandët evropianë ofertë për talentin e Lyonit
Pëlqej
Manchester City dhe Bayern Munich kanë bërë oferta për talentin e madh të Lyonit.

Sipas RMC Sport, dy skuadrat e lartë përmendura janë në garë serioze për 16-vjeçarin Willem Guebbels, dhe tashmë kanë bërë ofertat e tyre, shkruan Albeu.com.

Guebbels shkroi histori në shtator kur u bë lojtari i parë i lindur në shekullin e 21-të që paraqitet në Ligë 1.

Lyon shpreson se do t’i luftojë Manchester City dhe Bayern për t’ia siguruar sulmuesit një kontratë të re profesionale. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori