Dy klubet e Manchesterit në garë për Jorginhon
Agjenti i Jorginhos sipas mediave italiane është takuar me përfaqësuesit e Man City dhe Man United.

“Rai Sport” ai ka vizituar Manchesterin në miqësoren mes Italisë dhe Argjentinës duke u takuar me të dyja palët e Manchestevë City dhe Unitedit.

Agjenti Joao Santos po punon intensivisht që në rast dështimi për fitimin e Scudetton lojtari të heqë dorë nga Napoli. Ndërkohë dy blubet e Manchesteritjanë vazhdimisht të interesuara për të. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2018, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori