Dy klubet e mëdha angleze futen në garë për yllin e Juventusit
Pavarësisht nga fjalët e Fabio Paratici, i cili në një intervistë të fundit ka përjashtuar një largim të mundshëm të Paulo Dyblës në verë, sirenat britanikë vijojnë të aludojnë për një largim të mudshëm nga Torino.

Siç raportohet nga "The Sun", Chelsea dhe Manchester United jenë të gatshëm për të rrëmbyer argjetiansin.

Numri 10 këtë sezon ka shënuar vetëm dy gola në Serina A duke qënë tërsishthijën e e Cristiano Ronaldos.

Të dy klubet angleze do të tentojnë të afrojnë Dybalën duke parë që Juventusi është pranë James Rodriguez, duke lënë të kuptohet se Juventusi tashmë e ka gjetur zëvdësuesin.
Shtuar më 14/02/2019, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori