Dy penalltitë e Ronaldos i japin një pikë Juventusit ndaj Atalantës (VIDEO)
Ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2.

Të parët që kaluan në epërsi ishin mysafirët me anë të Zapatas në minutën e 16-të.

minutën e 55-të, Ronaldo e barazoj rezultatin nga pika e bardhë.

Mysafirët përsëri kaluan në epërsi me anë të Malinovskyt në minutën e 81-të.

Por, ishte përsëri Ronaldo nga penalltia që e barazoj rezultatin në minutën e 90-të.

Me këtë rezultat, Atalanta mbetet në pozitën e tretë, kurse Juventusi thellon epërsinë me Lazion.
Shtuar më 11/07/2020, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori