Dy reperët e talentuar këngë për Odise Roshin (VIDEO)
Pëlqej
Mesfushori Odise Roshi është një ndër lojtarët më të pëlqyer nga tifozat kuqezi. Së fundi, dy djem të rinjë që këndojnë në rrymën hip-hop, i kanë kushtuar dhe një këngë 26-vjeçarit fierak që aktivizohet në Rusi me ekipin e Akmat Grozni.

Kënga titullohet ‘Odise’ ndërsa artistët që e këndojnë janë Kristian Lleshi dhe Marinko Leka.

Kënga është rregjistruar pak kohë më pare dhe është shpërndarë në rrjetet sociale edhe nga futbollisti. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori