Dy yjet e Realit kanë shkuar në stërvitje edhe në ditën e pushimit (VIDEO)
E kishin pushim këtë të hëne, por James Rodríguez dhe Courtois janë parë në Valdebebas mëngjesin e së hënës.

Real Madridi do të kthehet në stërvitje të hënën në ora 17:00 me lojtarët që janë të lirë dhe nuk janë ftuar nga vendet e tyre.

Sido që të jetë, James Rodríguez dhe Courtois nuk kanë dashur të presin deri të martën. Ata së bashku janë stërvitur të hënën në mëngjes në "Valdebebas", Courtois për t’i lënë anash kritikat e shumta dhe James për ta bindur Zidanin se meriton më shumë minuta.
Shtuar më 07/10/2019, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori