Dybala drejt Parisit
Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar.

Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do t’i shpëtoj largimit nga ‘Zonja e vjetër’.


PSG është duke kërkuar me ngulm shërbimet e Dybalas, transmeton Indeksonline.

Sipas Sky Sports, Neymar pritet të largohet gjatë këtij afati kalimtar nga ekipi parisien dhe Dybala shihet si zëvendësues i tij.
Shtuar më 05/08/2019, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori