Dybala: Ja skuadra ime edicionin e ardhshëm
Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala menjëherë pas fitores ndaj Milanit, e ka konfirmuar se do të mbetet pjesë e Juevntusit dhe do të nënshkruaj kontratë të re.

“Ia kam dhënë fjalën drejtuesve të skuadrës që do të vazhdojë kontratën”, ka thënë Juventus pas ndeshjes.

Kujtojmë se për Dybalan interesim kishin shprehur interesim skuadrat më të mëdha evropiane./Albeu.com/
Shtuar më 11/03/2017, ora 07:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori