Dybala ka dy fjalë për Higuain
dybala
Skuadra e Juventusit do të përballet me Milanin këtë të dielë në “San Siro” duke filluar nga ora 20:30. Sulmuesi i bardhezinjve, Paulo Dybala ka theksuar se ndeshja ndaj kuqezinjve do të jetë tepër emoçionuese dhe akoma më shumë nëse do të luajë Higuain që vuan nga një dëmtim.

“Milan-Juventus do të jetë një ndeshje e bukur dhe shpresoj të fitojmë tre pikët. Flas shpesh me Higuain dhe do të jetë e ççuditshme të luaj kundër tij”, tha Dybala. /albeu
Shtuar më 09/11/2018, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori