Dybala paralajmëron Interin
Paulo Dybala ka premtuar se ai do të shënojë në derbin e Serie A, për të dëshmuar se është në formë të mirë.

“Do të jetë një ndeshje e vështirë, pasi Inter është përforcuar shumë këtë sezon, dhe mendoj se ne do të tregohemi më efikas para portës.

“Shpresoj që të shënoj nesër mbrëma, pasi dua të dëshmojë se jam në formë të mirë dhe që jemi në formë edhe më të mirë këtë sezon”, deklaroi Dybala. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori