Dybala, ylli i munguar i supersfidës Juventus - Tottenham
Pëlqej
Paulo Dybala është mungesa e madhe e supersfidës së sotme ku Tottenham Hotspur do të vizitojë Juventusin në Torino.

Argjentinasi ka vuajtur nga një lëndim në kofshë, por ka pasur zër se ai mund të kthehet për ndeshjen e parë ndaj anglezëve në Torino.

Sidoqoftë, Massimiliano Allegri të premtën ka thënë se ai nuk do të rrezikonte me lojtarin dhe prandaj nuk e ka ftuar fare për këtë duel./albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori