Dzeko-Manolas shokë ekipi te Roma, por kapen me grushta si rival në kombëtare (VIDEO)
Mund të jenë shokë skuadre për një sezon të tërë, por për 90 minuta Dzeko dhe Manolas kanë harruar gjithçka, madje duke u përplasur dhe fizikisht mbrëmjen e djeshme.

Në një video që po bën xhiron e botës, Dzeko qëllon me shpullë mbrojtësin e Greqisë, Manolas, të cilin e ka shok skuadre, ndërkohë që më pas ka shpërthyer sherri mes të dyja ekipeve.

Ndeshja mes Bosnjës dhe Greqisë u mbyll në barazim 0-0. /albeu.com/


Shtuar më 10/06/2017, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori