Dzemaili u divorcua nga Erjona, dhe kthehet në Itali për ta ndjekur
Blerim Dzemaili dhe Erjona Sulejmani ndanë rrugët, teksa para pak kohësh zyrtarizuan divorcin e martesës së tyre.

Erjona tashmë është vendosur në Itali, teksa ka botuar librin e saj dhe po merr pjesë në disa spektakle.

Por, mesa duket, Blerimi duket se do ta ndjekë, sepse ka vendosur të kthehetItali.

Trajneri i Montrealit, ku luan aktualisht zvicerani me origjinë shqiptare, i ka kërkuar klubit kanadez të lejojë të kthehet në Seria A, tek Bolonja.

Ai është shprehur se nuk dëshiron të mbajë në skuadër lojtarë jashtë vullnetit të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori