E ardhmja e Asensios në dilemë, Reali gati ta largojë
Pëlqej
Marco Asensio nuk është se po spikatë këtë sezon me Real Madridin në drejtimin e Julen Lopetegui.

Klubi spanjoll po mendon që ta largojë talentin 22-vjeçar, pasi Asensio është i frustruar te Los Blancosit.

Sipas MARCA-s dy klubet që kanë shprehur interesim për të janë: PSG dhe Chelsea.
Shtuar më 19/10/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori