E ardhmja e Bale, flet agjenti: Jemi në kontakt me Tottenham
Jonathan Barnett , agjenti i Gareth Bale , konfirmoi për BBC Radio Uells se po zhvillohen negociata me Tottenham për kthimin në Londër të futbollistit 31 vjeçar:

"Ne po flasim, Bale ende i do Spurs dhe do të dëshironte të kthehej", deklaratat e agjentit mbi largimin e uellsianit nga Real Madrid.

Shtuar më 15/09/2020, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori