E ardhmja e Berishës mes dy ekipeve të mëdha në Belgjikë
E ardhmja e Bernard Berishës duket e destinuar për një skuadër të madhe në kampionatin belg.

Sipas mediave italiane, Anderlechti dhe Genti janë dy skuadrat që kërkojnë me ngulm talentin e Skënderbeut të Korçës në merkaton e janarit.

Trajner i Anderlechtit Besnik Hasi, e ka shprehur gjithmonë dëshirën për ta pasur mesfushorin kosovar në ekipin e njohur belg.
Gjithsesi mesfushori aktual i Skënderbeut është edhe në orbitën e klubit të Veronas në Serinë A. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2016, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori