E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
E ardhmja e Mou-t: CR7: Nuk më intereson
Kristiano Ronaldo lë të nënkuptohet se do qëndrojë në Madrid, edhe pse bashkëatdhetari i tij Jose Mourinho mund të largohet. "Nuk më intereson e ardhmja e trajnerit. Unë shqetësohem për skuadrën dhe për veten. Për të tjerat nuk dua të flas", deklaroi ylli portugez.

Sa i përket ndeshjes, ai komentoi: "Isha në formë dhe i gatshëm për të luajtur. Nuk pata probleme fizike. Treguam se jemi një ekip i madh, por na mungoi fati. Humbëm disa raste të mira, si unë, ashtu edhe Ozil me Higuain. Gjithsesi, dua t’i përgëzoj të gjithë shokët e skuadrës për karakterin e treguar", deklaroi Cristiano Ronaldo. /albeu.com/


Shtuar më 01/05/2013, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori