E ardhmja e Pjacës ngelet mister
E ardhmja e Marko Pjaca me sa duket po ngelet një mister. Lojtari kroat, kërkon qëndrimin te Fiorentina por me sa duket Juventusi kërkon ts hesë gjetkë.

Bardhezinjtë po mendojnë ta shesin përfundimisht 23 vjecarin teksa oferta e parë erdhi nga Fulhami që tashmë drejtohet nga Claudi Ranieri.


Megjithatë lajme të rëndësishme priten në javën e ardhshme në lidhje me të ardhmen e talentit kroat.

Ai vuajti një dëmtim të gjatë në mars të viti 2017 dhe prej një viti ende nuk po arrin formën optimale teksa dhe Juventusi kërkon ta shesë që në merkaton e janarit. /albeu.com/

Shtuar më 08/01/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori