E BUJSHME/ Allegri pranë Manchester United
Ish-trajneri i Juventusit Maximilano Allegri është shfaqur si pretendenti kryesor për të zëvendësuar Ole Gunnar SolskjaerManchester United.

"Tuttosport" bën të ditur se Manchester United do të tentojë të firmosë me 52-vjeçarin në rast se të një shkarkimi të mundshëm të Solskjaer.

Gjithashtu bëhet e ditur se Allegri di mjaft mirë gjuhën angleze, dhe mund të firmosë që në janar me "Djajtë e Kuq". /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2019, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori