E bujshme / Ancelotti dhe Napoli zhvillojnë bisedime sekrete (VIDEO)

Anceloti napoli on Vidnews.

Në orët e vona të mbrëmjes së ditës së sotme, një takim mes presidentit De Laurentis të Napolit dhe Carlo Ancelottit, ka ndodhur në Romë në shtëpinë e presidentit.

Ish-trajneri i Bajernit u prit nga Aurelio de Laurentis, dhe i biri i tij, Luiggi, dhe drejtori i bluve, Andrea Chiaveli.

De Laurentis është gati t’i ofrojë një kontratë dy vjeçare, me opsion rinovimi në vitin e tretë, me një pagë sezonale rreth 6.5 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori