E BUJSHME/ Cavani drejt Realit
Edinson Cavani pritet të vazhdojë karrierën në La Liga pasi nuk arriti marrëveshje me Benfican.

Mediat spanjolle kanë raportuar se Cavani është në negociata me Real Madridin dhe gjasat janë të mëdha që marrëveshja të arrihet mes palëve.

Cavani është futbollist i lirë dhe te Reali shihet si opsion i mirë për repartin e sulmit.

Te Reali, janë të gatshëm t’i ofrojnë Cavanit kontratë dyvjeçare, me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.
Shtuar më 25/08/2020, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori