E bujshme / Chelsea i ofron Eden Hazard 35 mln £ në sezon
Pëlqej
Chelsea po bën çdo gjë të mundur që t'i rinovojë kontratën yllit të tyre, Eden Hazard.

Sipas gazetarit të "OK Diario", Eduardo Inda, Blutë e Londrës do i ofrojnë belgut një kontratë me vlerë rreth 35 milionë paund në sezon.

Tani kjo është në dorën e Hazardit që të hedh firmën në letër, dhe të bëhet një legjendë e klubit anglez. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori