E BUJSHME/ Hapa konkret, Juve ofertë Icardit
Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luaj sërish në Serie-A pas aventurës së tij me Interin deri para dy viteve.

Interesim për ta rikthyer sulmuesin argjentinas në Itali kanë shprehur rivalët e Interit, Milani dhe Juventusi.

Tani, gjithnjë sipas raporteve të fundit nga “Calciomercato”, “Zonja e Vjetër” ka bërë hapa konkret drejt një marrëveshje me Paris-Saint-Germain për Icardin.

Ata do t’i ofrojnë shërbimet e Paulo Dybalas në këmbim të tij, ofertë kjo e cila edhe mund t’i përshtatet klubit parizien.

Dybala është në bisedime me Juventusin për rinovimin e kontratës dhe deri më tani nuk kanë gjetur ndonjë marrëveshje finale.
Shtuar më 30/11/2020, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori