E bujshme! Hazard i bashkohet Real Madridit
Ylli i Chelseat Eden Hazard tashmë ka vendosur të bashkohet me Real Madrid këtë verë dhe është duke pritur që të dy klubet të bien dakord për një tarifë, raporton Diario AS.

Ylli i Kombwtares sw Belgjikës ka qenë prej kohësh i lidhur me një lëvizje tek Real Madridit ku deklaroi pwr mediat se ai "ka marrë tashmë një vendim" për të ardhmen e tij.

28-vjeçari nuk e ka fshehur kurrë admirimin e tij për Zinedine Zidane dhe riemërimi i francezit në pankinwn e trajnerit nw Madridit mund të jetë vendimtar në këtë qëndrim.

Raporti i ri në Diario AS thotë se lojtari nuk ka asnjë dyshim në lidhje me këtë veprim, ndërsa ata besojnë se një tarifë prej 100 deri 120 milion euro ka gjasa të bwjw tw mundur dakortwsinw midis dy klubeve këtë verë. /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2019, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori