E BUJSHME/ Ish-trajneri legjendar i Barcelonës pritet të drejtojë Arsenalin
Unai Emery është pranë shkarkimit nga Arsenali me rezultatet e fundit në Premier League, ku tashmë renditet në vendin e 6-të me 17 pikë.

Drejtuesit e klubit po mendojnë për të marrë në drejtimin e skuadrës Luis Enrique, ish-trajnerin e Spanjës dhe Barcelonës.

Nuk dihet ende nëse në një të ardhme të afërt do të kemi diçka konkrete, por e sigurt është se stoli i Emery ka filluar të dridhet.
Shtuar më 10/11/2019, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori